Повернення та обмін

Не хвилюйтесь! Якщо замовлений товар Вам не підійшов, Ви завжди можете його повернути або обміняти протягом 14 днів після отримання (у відділенні «Нової пошти», від кур'єра, в магазинах). Візьміть до уваги, що товар не підлягає поверненню в таких випадках:

  • Після 14 днів з моменту його отримання;
  • За відсутності «Заяви на повернення товару»;
  • За відсутності упаковки, бірок, етикеток тощо;
  • Якщо товари були у вжитку;
  • Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (парфумерно-косметичні вироби, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, білизна настільна, білизна постільна, упаковці і т.д.).

Для оформлення повернення необхідно надіслати на електронну пошту return@sportcity.ua заповнену «Заяву на повернення товару».

У темі листа вкажіть номер замовлення, який Ви повертаєте. У відповідь на ваш лист ви отримаєте дані для заповнення транспортної накладної.

Після того, як Ви отримали відповідь на ваш лист, виконайте такі дії:

  1. Акуратно УПАКУЙТЕ ТОВАР В ОРИГІНАЛЬНЕ УПАКОВКУ в повній комплектації (товари, що постачаються в комплекті, необхідно повертати також у комплекті);
  2. Надішліть товар «Новою поштою» згідно з інструкцією, отриманою у відповідь на вашу «Заяву на повернення товару».

ВАЖЛИВО: Доставка товару, що повертається, оплачується покупцем. У разі несплати доставки, посилка не буде забрана та буде повернена покупцю.

Кошти перераховуються протягом 10 днів з моменту отримання нами товару, що повертається.