Sport City

0 800 339 532

Сеть магазинов "Sport City"

  • Тільки справжні товари

  • 30 магазинів по всій Україні

  • 20+

    років на ринку

  • Доставка по всій Україні

Слайдер брендов представленных в магазине

Нові надходження

Product set

Product set

Мережа магазинів “Sport City”

Сучасна людина постійно розривається між різними обставинами, майже не маючи вільної хвилинки. Тут точно не до шопінгу. На допомогу зайнятим людям приходять інтернет-магазини. Тут можна замовити абсолютно все, в тому числі якісний спортивний одяг та взуття.

Існують сайти, присвячені окремим брендам спортивного одягу. Наприклад, інтернет-магазин Nike чи інтернет-магазин Puma. Проте найвигідніше купувати спортивні товари на комплексних сайтах, які поєднують безліч брендів. Онлайн-магазин «SPORT CITY» саме такий.

Трохи про нас

"SPORT CITY" - це велика мережа спортивних магазинів, яка представлена в 18 містах України. З моменту заснування у 2001 році компанія продовжує активно розвиватися на ринку спортивних товарів. У нашій мережі представлені такі світові бренди спортивного одягу, як:

Asics, Puma, Adidas, Merrell, Columbia, Nike, Radder, Reebok, Skechers, Under Armour, Jack Wolfskin, North Face; Skechers; Kappa; Fila, Geographical Norway, WHS, Arena.

Каталог спортивних товарів

У нашому каталозі ви знайдете більше 15000 товарів, призначених для активних занять спортом або відпочинку. Каталог розділений на три частини - товари для жінок, для чоловіків та для дітей. Це допоможе легше орієнтуватися щодо навігації сайту. У кожній частині є такі розділи: одяг, взуття, аксесуари, бренди та SALE. Кожен із цих розділів складається з відповідних підрозділів.

У нас ви завжди знайдете тільки оригінальне спортивне взуття, стильний одяг для фітнесу, для плавання, для заняття йогою, а також легінси, куртки, черевики, толстовки та багато іншого. У разі потреби узгодження окремих параметрів замовлення, ви можете зателефонувати за телефоном, який вказаний на сайті. Наша команда завжди готова допомогти вам придбати фірмові спортивні товари.

На сайті постійно діють різноманітні знижки до 80%, а також програма лояльності. При реєстрації на сайті ви отримаєте бонусну картку, яка забезпечить вам cashback у розмірі 10%, 500 балів на день народження, подарункові нарахування в рамках різних акцій та багато іншого. Щоб завжди бути в курсі поповнення асортименту та знижок, можна підписатися на e-mail розсилку. Це дозволить вам завжди залишатися в курсі справ і отримувати найсвіжіші новини.