Доставка

Всі замовлення відправляються перевізником Нова пошта.

Шановні клієнти, просимо Вас уважно оглядати товар у відділенні Нової пошти та при отриманні замовлення від кур’єра. Ми цінуємо кожного із Вас, але не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій, якщо товар не був перевірений при отриманні у присутності працівника компанії-перевізника.

Доставка у відділення Нової пошти та поштомат

  1. Безкоштовна доставка замовлень на суму від 2000 грн.
  2. Вартість доставки замовлень від 1 до 1999 грн. розраховується за тарифами перевізника Нова пошта.
  3. Відправка здійснюється протягом 3-х днів за умови наявності товару.
  4. Зверніть увагу, що одне замовлення може бути розділене на декілька посилок, якщо позиції знаходяться на різних складах. Про розгрупування замовлення ви будете попереджені менеджером перед відправкою. Якщо сума вашого замовлення більше 2000 грн за доставку оплатимо ми, незалежно від кількості посилок.
  5. Ви маєте можливість замовити один товар у двох розмірах. Такі замовлення оформляються різними посилками. Оплата доставки - за рахунок клієнта, незалежно від суми замовлення.
  6. Один клієнт має можливість оформити не більше 4-х посилок із послугою накладеного платежу одночасно. Якщо ви бажаєте оформити більше замовлень - відправка можлива лише за умови 100% передоплати на нашому сайті або на розрахунковий рахунок.
  7. Посилки, які прибули до відділення Нової пошти, зберігаються протягом 5 днів, після чого відправляються назад на склад. Продовжити термін зберігання ви можете у додатку Нової пошти або за телефоном нашої гарячої лінії 0 800 339 532.

Кур’єрська доставка Новою поштою: Вартість доставки кур'єром розраховується за тарифами перевізника Нова пошта і сплачується покупцем, незалежно від суми замовлення.