Технологічна жіноча куртка KYOTO COAT W стане основою вашого зимового гардеробу. Модель приталеного крою гарантує жіночний образ, технологічні матеріали забезпечать комфорт, а продумані деталі подбають про функціональність. Зовнішня тканина STORMLOCK ECOSPHERE COTTON TOUCH відштовхує вологу, не продувається вітром і є паропроникною. Легкий утеплювач із довгим ворсом MICROGUARD SUPERLOFT (240 г/м2) зберігає тепло та зберігає вентилюючі властивості. Вшитий капюшон з регулюванням глибини та коміром-стійкою, 3 кишені та вітрозахисний клапан дозволять надійніше захищати від холоду та негоди.
Мій відгук:
Про цей товар ще немає відгуків :(
Замовлення від 2000 грн – доставка БЕЗКОШТОВНО до відділення Нової пошти та у поштомат.
Адресна доставка – за тарифами перевізника Нова пошта.
Посилки у відділенні зберігаються протягом 5 днів, потім відправляються назад на склад.
Відправка замовлень здійснюється протягом 3-х днів.
Мій відгук:
Про цей товар ще немає відгуків :(