Відкриття нового магазину SPORT CITY OUTLET у Києві!

Національна мережа спортивних магазинів SPORT CITY у суботу 19 лютого проводить урочисте відкриття найбільшого магазину OUTLET, який колись відкривали.

Цей новий формат, який отримав назву SPORT CITY OUTLET, має багато можливостей. Мета полягає в тому, щоб створити простір, куди відвідувачі приходять не лише купити собі кросівки чи одяг, а й підібрати речі для всієї родини зі знижками до 70%. 
Приміщення площею понад 500 квадратних метрів торгової площі розташоване у торговому центрі "Городок" у Києві. 
Десятки відомих брендів та спеціальні місця для демонстрації нових продуктів. 
SPORT CITY вже планує відкрити наступні магазини цього року в декількох областях країни.
За словами керівництва найближчими роками в інших областях відкриватиметься більше магазинів у цьому форматі.
«Бачення, яке виклано для цієї концепції, полягало в тому, що ми хотіли побудувати магазин, який дозволив би бізнесу відокремлювати всі товари з максимальною знижкою та можливістю провести день у спортивній користі», — сказали керівники.
"Це найбільша інновація, яку ми коли-небудь робили", - сказали вони. «Це найбільший стрибок уперед у будь-якій концепції, яку ми зробили. І ми думаємо, що ми це зрозуміли правильно».
За словами генерального директора SPORT CITY Світлани Олексіївни Добренькой, деякі елементи SPORT CITY OUTLET поступово впроваджуватимуться у більшу кількість нинішніх місць SPORT CITY, залежно від того, наскільки добре вони будуть прийняті. Наприклад, міні-магазини спортивного інвентарю або місце, присвячене черевикам або білим кросівкам, можуть стати відмінними рисами десятків інших магазинів ритейлера.
Компанія заявила, що планує дозволити місцевим спортивним командам використовувати магазин для рекламних зйомок, збору перед тренуваннями та індивідуального відбору синхронного екіпірування.
Дякуємо усім клієнтам за покупки та бажаємо усім міцного здоров'я через спорт.

Відкриття нового магазину SPORT CITY OUTLET у Києві!